اولین آمیزش

کم کردن درد و بالا بردن لذت

تجربه اولین آمیزش دخول شما میتواند احساسهای متفاوتی داشته بشد: رومانتیک،هیجان انگیز،شهوانی،پر شور،ناامید کننده،ناراحت کننده،خجالت انگیز،یا هر احساس دیگر یا ترکیبی از این احساس ها.
شاید بهتر باشد اگر شما تا فردای شب عروسی صبر کنید.در این صورت شما استراحت کرده و آماده هستید تا با آرامش بدن همدیگر را بررّسی کنید.
برای اینکه درد و ناراحتی اولین آمیزش را کاهش دهید و آن را لذت بخش تر کنید هر دوی شما زمانی را برای کشف کردن بدن هم و تحریک کردن هم قبل از دخول نیاز دارید.به این ترتیب در باره اندام های جنسی هم بیشتر آگاه میشوید و میفهمید که چه کار هایی برای زوجه شما لذت بخش خواهد بود.
بسّیاری از زنان (و والدین آنها) نگران درد و ناراحتی زن در اولین آمیزش مهبلی هستند. در حالی که همه دچار این تجربه نشده اند.افراد مرحله های متفاوتی رو از نظر تحمل درد دارند.اگر زنی دچار این ناراحتی شد،او و شوهرش باید بدانند که او یه اندازه کافی تحریک نشده است و یه اندازه کافی جهاز جنسی او تحریک و مرطوب نشده است.اگر بعد از این تدبیر شما هنوز هم احساس درد یا ناراحتی دارید،همسرتان را مطلع کنید تا او کارش را متوقف کند و آن را به زمان مناسبتر و با آرامش بیشتر مکول کنید.
یکی از دلایلی که باعث این درد فیزیکی میشود این است که شما و همسرتان هر دو شروع کردید به یاد گیری اینکه چگونه بدنه هرکدام از شما ها با بدن دیگری تناسب دارد!!!!!!.

نمونه های زیر میتواند به شما درباره اولین آمیزش کمک کند:

1-.یک جعبه از وسایل لذت آفرین جنسی تهیه کنید که شامل وسایل زیر باشد:
روغنی که ماده اصلی آن آب است،کاندوم(اگر از وسایل ضد بارداری استفاده نمیکنید و نمیخواهید که فعلا باردار شوید)،کتابهایی مثل لذت سکس ( که به شما ایده هایی در باره تنوع حرکت جنسی میدهد) و دیگر ساخته ها برای ص.ک.س مانند کرم ماساژ یا روغن، لباس خواب زنانه، یک فیلم یا کتاب شهوت انگیز،یک ویبراتور.

2-کار ها رو به آرامی انجام دهید

3-در لمس کردن ها، بوسه ها، نوازش کردن ها و در آغوش گرفتن همدیگر دقت کنید ، به شیوه ای این کارها را انجام دهید که باعث تحریک همدیگر قبل از دخول بشوید.

4-با همدیگر درباره اینکه چه چیزی حس خوب و لذت بخشی را در شما بر می انگیزد و درباره اینکه چطور می خواهید توسط همسرتان لمس شوید صحبت کنید.

5-مقداری از روغن را قبل از دخول روی آلت تناسلی زن، بروی دهانه واژن، روی آلت تناسلی مرد یا روی کاندوم بمالید.به قدر کافی از این روغن استفاده کنید تا ناراحتی ها را راحت تر کند و لذت را بیشتر.

6-حالات و حرکات مختلف جنسی را آزمایش کنید.

7-به یاد داشته بشید که اگر یک آن حس شهوانی از بین رفت حتما باز میگردد. اگر در انتهای کار کمتر شگفت زده شوید غیر عادی نیست. بعضی وقتها هر دو نفر یا یکی از آنها به ارگاسم نمیرسد.یا بعضی اوقات انزال مرد به درازا نمیکشد و کوتاه است،یا شاید ارگاسم شما بیاید و برود. یا حتی جهاز جنسی زن بیشتر از معمول مرطوب شود و ترشحات داشته یاشد.

8-از این اوقات لذت ببرید،حرفتان را واضح بگویید،دقت کیند که چگونه لذت میبرید.یادگیری و تمرین بهترین راه برای این هستند که شما دو نفر از این رابطه عاشقانه و این تجربیات جدید لذت ببرید.حتی زمانی که اتفاقی دور از انتظار رخ میدهد،اولین آمیزش زن و شوهر میتواند برای بسیاری از زوج ها مثبت،معنی دار،هیجان انگیز،لذت بخش و وفادارانه باشد
سرشت و خصلت آدمی مدت طولانی دارد.شما به اندازه مدت زندگی مشترکتان وقت دارید تا یاد بگیرید. !

یكی از رسومی كه در ایران همچنان رایج است مربوط به شب ازدواج و حجله عروس میباشد.این رسم بدلیل تمدن كهن ایران و همینطور مسائل ناموسی به فرهنگ ما وارد شده تا حدی كه نمی توان تاریخ ورود آن را حدس زد.در قرون وسطی كه دیگه شورش را در آورده بودند و مرد و زن باید در حضور خویشاوندان علنی رابطه برقرار می كردند!!!..در اون جو زنها دچار یك سرخوردگی اجتماعی شدید شده و مردها هم به عنوان كسی كه هنوز بچه است معروف میشدند!در گذشته نزدیكتر باز اوضاع بهتر شد ولی فكر میكنین چقدر؟وقتی دوشیزه دوطریش اسپانیایی را برای لویی سیزدهم عقد كردند تا صبح چهل نفر از مستخدمین دور اتاق رژه میرفتند و منتظر بودند ببینند كار به كجا میكشد!..هر 10 دقیقه یكبار هم یكی در اتاق رو باز میكرد و میپرسید : دوشیزه خانم عروس شدند؟؟..زهر مار……لویی سیزده بعد از آن دیگر هرمرتبه كه با زنش در اتاقی بود منتظر بود كه كسی داخل شود!!!
در حال حاضر در ایران هم این رسوم حاكم است ولی دیگر نه با این شدت..هزاران حرف و حدیث گفته میشود كه دلیل آن هم اینست كه هر خانواده رسوم خاص خود را دارد..یك گروه زن و مرد را همان شب اول در اتاقی میچپانند و میگویند :د یالا..!!!
گروهی دیگر خاله ای ، عمه ای ،كسی را اجیر میكنند تا پشت در سرك بكشد و صدای جیغ بشنود!!…ولی در حال حاضر و در خانواده های متمدن تر كه تعداد آنها هم خوشبختانه كم نیست عروس و داماد را به حال خود رها میكنند و به آنها فرصتت میدهند تا بعد از اتمام ، دستمال معروف سفید آغشته به خون بكارت را به بزرگان فامیل نشان دهند..!!!..ولی تمام اینها بستگی به عرف اجتماعی و خانوادگی دارد وكاملاً متفاوت است. نكاتی را در این زمینه باید حتماً گوشزد كرد كه آنها را بترتیب و كوتاه فهرست كرده ام ….

1-آقایان عزیز…ماه عسل یكی از بهترین راههای فرار از این مخمصه است.اگر می توانید بلافاصله همان شب دست عروس را گرفته و سوار ماشین بشید و خود را به مكان امنی برسانید!!!

2-آقایان گرامی..در شب یا روزهای نخستین ازدواج شما هزاران مشغله فكری دارید و باید بدانید كه اولین رابطه شما كاملاً مهم و حیاتی می باشد.پس لازم نیست كه حتماً گیر بدید كه شب اول باید كار تموم بشه..فراموش نكنید اسمش رابطه جنسی میباشد ولی 80% روحی است

3-زنان در این لحظات در وضعیت بدی قرار دارند…آنها را درك كنید.خیلی طبیعی است كه شما رو پس بزنند و حاضر به همخوابی با شما نشوند!این یك امر طبیعیست.احساس بدبخت شدن بهتون دست نده..بذارید به آرامش برسه.اجبار نكنید.زور نگید.درك كنید.شاید حتی این وضعیت 10 روز طول بكشه هر مقدار كه زمان لازم بود بپردازید.سعی كنید به هیچ عنوان همسرتان را وادار نكنید.او خودش از اینكه جلوی شما را میگیرد فوق العاده ناراحت است پس فشار روحی مضاعف وارد نكنید.

4-آدم باشید!!قرار نیست شیرجه بزنید!!با آرامی مشغول شوید.واقعیت این است كه زنان از این لحظه وحشت دارند.گوریل بازی در نیارین خواهشاً…سعی كنید همسرتان به آرامش رسیده باشد..معمولاً با كمی درد و خونریزی همراه است ولی گاهی یك یا هیچكدام از این 2 فاكتور را هم ندارد!.اصلاً غیر طبیعی نیست.. دو دستی تو سرتون نزنید اگه خون ندیدید.زنان در چندین مرتبه ابتدایی و حتی تا مدتی ممكن است از جهاز جنسی خود ارضا نشوند.باید سعی كنید كه این فقدان را حتماً با نواززش و صمیمیت جبران كنید.اصلاً نترسید چون اعصاب زن در آن لحظات كاملاً به هم ریخته میباشد.آنها به زمان نیاز دارند.

5-فشار وارد نكنید.مجراهای وی در ابتدا كارایی دارند ولی اصلاً آماده نیستند.سعی كنید فشار جسمی به وی وارد نیارین.وزن خود را به او تحمیل نكنید.سعی كنید حتماً پاها را باز نگه دارید.از مایعات چرب كننده برای چرب كردن جهاز جنسی خود و همسرتون استفاده كنید.یك مرتبه این كار را نكنید.ممكن است احساس ضعف به همسرتان دست بدهد ، اشكال از خونیست كه از وی خارج میشود

6-بهتر است سری اول یك یا چند بار همسرتان را از طریق oral sex به اورگاسم برسانید و بعد شروع به defloration بكنید.بهتر است یك بالشت كوچك زیر باسن وی قرار داده تا جهاز جنسی وی در حالت بهتری قرار گیرد.نكته آخر اینكه زمانی را كه او مایل به انجام است انتخاب كنید و نترسید.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: