راهنمای ص.ک.س برای خانم ها

توصیه هائی برای احیای ص.ک.س، وقتی که همه چیز در حال خراب شدن است.

در اینجا شما چهار نکته اساسی را یاد خواهید گرفت که هر زنی باید آنها را بداند و هیچ مردی نیست که بتواند در مقابل چنین رفتاری از جانب یک زن مقاومت کند . مطمئن باشید از نتایج بکار بردن این نکات شگفت زده خواهید شد و همچنین شوهر یا شریک جنسی‌تان!

مرحله اول: چگونه مردتان را تحریک کنید
مرحله دوم: تکنیکهائی برای دستان شما
مرحله سوم: نکات ارضای زبانی
مرحله چهارم: وقتی که او نمی تواند درست عمل کند، چه‌کار باید کرد


مرحله اول: چگونه مردتان را تحریک کنید

در این قسمت یاد خواهید گرفت که چگونه شوهرتان را به طرز باور نکردنی از سر تا پا غرق شادی و هیجان کنید . هدف از این آموزش بدست آوردن مهارت و دانش احیای زندگی ص.ک.سی و تقویت تحریک کنندگی شما می باشد . این مرحله به چگونگی تحریک نمودن مردتان اختصاص دارد .
بله، می دانم . شاید بگوئید این وظیفۀ خود اوست! خوب، بله، اگر شما فکر می کنید که در یک رابطه ص.ک.سی، هر شخص مسئول تحریک شدن خودش می باشد، حق با شماست . اما من فکر می کنم طرفین چنین رابطه ای موظفند برای تحریک یکدیگر نیز تلاش کنند . به نظر کار ساده ای میرسد، اما حقیقت این است که در عمل هر کسی متفاوت از دیگران تحریک میشود . وقتی شما واقعاً امیال منحصر بفرد یکدیگر را بشناسید، حقیقتاً از با هم بودن در تختخواب لذت خواهید برد . به من اعتماد کنید!

کشف امیال یک مرد

یکی از اولین مراحل در ارضای یک مرد، مرحله ”برانگیختگی“ می باشد. اسم این مرحله را می‌گذاریم ”شروع تحریک مرد “. برای اینکه همان زن دلربائی باشید که هیچ مردی نمی تواند در برابرش مقاومت کند، من پیشنهاد می کنم که در مورد آنچه باعث تحریکش می گردد با وی صحبت کنید. تنها از این راه است که می توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای ص.ک.س آماده می‌کند.
برای مثال، زوجی برای مشاوره نزد من آمدند که طرز معاشقه مورد نظر آنها با یکدیگر فرق داشت – مرد همیشه از زنش می خواست که از ”حرفهای زشت “ و تحریک کننده در مورد او استفاده کند، در حالیکه زن همیشه از شوهرش می‌خواست پشتش را ماساژ دهد . تا وقتی که ایندو توانستند یاد بگیرند ک‌ه چگونه با شیوه های متفاوت تحریک یکدیگر کنار بیایند، روزهای سختی را پشت سر گذاشتند . اما همینکه آنها این حقیقت را پذیرفتند که هر یک نوع متفاوتی از معاشقه را دوست دارند، یاد گرفتند که چگونه از ترکیب هر دو تکنیک در مورد همسرشان استفاده کنند . حالا دیگر آنها معمولاً با ماساژ پشت شروع می کنند، و سپس وقتی که به اتاق خواب می روند، زن شروع می کند به گفتن کلمات به ظاهر زشت اما تحریک‌آمیز و در عین حال خوشایندی که مورد تقاضای شوهرش است.

آماده اید که بفهمید چگونه مردتان را سر حال بیاورید؟ ابتدا در فرم معاشقه که در زیر آمده است، جاهای خالی را پر کنید، و سپس چک لیست تحریک را تکمیل کنید . چک لیست نام روشی است که من بعنوان یک ص.ک.سلوژیست بکار می برم تا اعمالی که برای بهبود ارضای جنسی یک زوج لازم است، تعیین گردد.

از شریک جنسی خود و یا شوهرتان بخواهید که پنج دقیقه وقت بگذارد و چک لیست زیر را پر کند یا اینکه می توانید از آن بعنوان یک تمرین سرگرم کننده که با هم انجامش می دهید استفاده کنید (مثلاً در هنگام صرف چای بعد از شام، اما نه در تختخواب ). هدف این است که دیدگاه روشنی از آنچه که برای تحریک کردن او باید انجام دهید و آنچه نباید انجام دهید، بدست آوریم . بدین ترتیب این شانس را خواهید داشت که چیزهائی که مردتان دوست دارد و آنچه که باعث تحریک وی می گردد را بفهمید.

فرم معاشقه:

آماده‌اید آنچه را که مردتان در معاشقه و قبل از آن دوست دارد، بدانید؟ از او بخواهید جاهای خالی را پر کند یا اینکه هر جمله را با صدای بلند بخوانید و از او بخواهید آنرا تکمیل کند . ممکن است از پاسخهای او شگفت زده شوید، اما قطعاً تفریح خوبی برایتان خواهد بود!

۱. جائی که دوست دارم همسرم آنجا را ببوسد: …………………..
۲. آواز یا موسیقی که واقعاً مرا سر حال می کند: …………………….
۳. وقتی همسرم ……………………. می پوشد نمیتوانم چشم از او بردارم.
۴. ص.ک.سی ترین قسمت بدن همسرم: ……………………….
۵. شاید مسخره بنظر برسد، اما وقتی همسرم …………………. ، من از شدت تحریک دیوانه میشوم!

چک لیست تحریک:

حالا که تصمیم دارید اولویتهای ص.ک.س خود را با یکدیگر در میان بگذارید، از شوهرتان بخواهید قسمتهای مربوط به خود را علامت بزند.

گزینه های زیر مرا برای ص.ک.س سرحال می کند:

………. در آغوش گرفتن همسرم
………. رقصیدن با همسرم
………. گذراندن یک غروب عاشقانه با همسرم
………. ارتباط با همسرم به روش غیر ص.ک.سی (آشپزی با یکدیگر، گفتگو، با هم قدم زدن، و غیره.)
………. اینکه بدانم همسرم حال و حوصلۀ معاشقه دارد.
………. وقتی همسرم بدن مرا می بوسد (شانه ها، گردن، شکم، و غیره.)
………. فقط فکر اینکه با همسرم در تختخواب باشم.
………. دیدن اینکه همسرم یک زیرپوش زنانه پوشیده است.
………. ماساژ دادن بدن همسرم
………. اینکه همسرم پشت مرا ماساژ دهد
………. لخت دیدن همسرم
………. حمام کردن با همسرم
………. گفتن امیال ص.ک.سی ام به او
………. دیدن مجلات ص.ک.سسی
………. تماشای فیلمهای تحریک کننده یا ص.ک.سی
………. رفتن به کلوپهای رقص
………. شرکت کردن در یک ص.ک.س تلفنی
………. اینکه ببینم همسرم تحریک شده، هیجان زده یا هوسی است
………. احساس کردن بدن همسرم در کنار خود
………. شنیدن ”کلمات زشت“ از جانب همسرم
………. بوسیدن همسرم
………. لمس کردن سینه های همسرم
………. لمس کردن آلت تناسلی همسرم
………. لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دست همسرم
………. لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دهان همسرم
………. تقریباً همه چیز

آزمایش ایده های جدید

همانطور که می بینید، این لیست می تواند بی پایان باشد، زیرا ظرفیت انسان برای لذت و تحریک به گستردگی تخیل شماست و تارهای عصبی شما ! تعجبی ندارد که اغلب مشکل است امیال شوهرتان را حدس بزنید . اما وقتی چک لیستی داشته باشید که موارد تحریک شدن او را بیان می کند، می توانید تصمیم بگیرید که بعنوان یک همسر چگونه رفتار کنید . شما حتی ممکن است بخواهید برخی از موارد چک لیست را که او علامت نزده است و شما نیز تا بحال انجامش نداده‌اید، امتحان کنید . برای مثال، اگر تماشای فیلم ص.ک.سی او را تحریک می کند، شما می‌توانید فیلمهائی را انتخاب کنید که برای هر دوی شما تحریک کننده باشد.

تکالیفی برای شبهای پر حرارت

این هفته کمی وقت بگذارید تا لیست تمایلات تحریک کننده شوهرتان را تهیه کنید . در مورد آنها گفتگوی باز و صریحی با یکدیگر ترتیب دهید، و وقتی که به تمام اسرار برانگیختگی او که در لیست به آنها اشاره کرده پی بردید، هر یک از آنها را روی یک تکه کاغذ بنویسید و در یک کوزه یا جعبه بیندازید تا وقتی که هر دو سر حال هستید قرعه کشی کنید . مرحله بعدی در این درس بسیار ساده است . یا دو تا قرعه از جعبه انتخاب کنید یا براحتی به لیست خود نگاه کنید تا تصمیم بگیرید کدام جفت از آنها را دوست دارید که در طی روزهای آینده امتحان کنید.

اگر می خواهید که در این درس یک گام جلوتر بروید، مجدداً سراغ فرم و چک لیست فوق بروید. فقط این بار تمایلات خودتان را در نظر بگیرید نه شوهرتان . مهم نیست که کدام حرکت شما را سر ذوق می آورد، اولین گام در ارضای ص.ک.سی این است که آنچه از شوهرتان می خواهید به او بگوئید. این شاید فقط آن چیزی باشد که شما بعنوان یک همسر نیاز دارید تا رؤیاهایتان را جامه عمل بپوشانید!

مرحله دوم: تکنیکهائی برای دستان شما

این درس نیز مانند درس قبلی (نکات تحریک شوهرتان )، قصد دارد شما را به جاهای جدید و قلل مرتفع تر لذت ببرد، که راز آن در سر انگشتان شماست . بله، دستها یکی از مهمترین راههای گفتن ”من دوستت دارم (یا حشری هستم )“ می باشد. بعلاوه، دانستن اینکه چه کارهائی باید با دستانتان در تختخواب انجام دهید، نه تنها می تواند لذت شوهرتان را صد چندان کند، بلکه معاشقه را برای شما آسان تر و لذت بخش تر خواهد نمود.

بیائید نگاهی بیندازیم به سه نوع لمس کردن با دست : نوازش، ماساژ و مشکل تر از همه، ج.ل.ق زدن. هر چند این تکنیکها معمولاً هر دوی شما را برای ص.ک.س سر حال می کنند، اما هیچ یک در رسیدن به ارگاسم هدف اصلی نیستند . بلکه اینها روشهائی حسی هستند برای ایجاد احساسی خوب و تبدیل معاشقه به یک تجربه دل انگیز و پر حرارت برای هر دوی شما . در حقیقت، وقتی مراجعین بنده، می گویند که توانائی شان را برای ارتباطی واقعی با یکدیگر از دست داده اند، من تمریناتی را توصیه می کنم که به آنها اجازه میدهد آرامتر باشند، نفس بکشند و فقط پوست یکدیگر را در تمام قسمتها لمس کنند . این روشی است شگفت انگیز برای برقراری ارتباط با اعماق وجود یکدیگر، بدون اینکه تحت فشار اعمال جنسی قرار بگیریم .

من متوجه شدم که زوجها معمولاً با ماساژ احساسات عاشقانه، یا عشق واقعی شان را نسبت به یکدیگر برمی انگیزند و پس از آن می توانند شهوت یکدیگر را تحریک کنند، حتی گاهی تا ده دقیقه بعد از آن.

دستانتان را بکار بیندازید

در این قسمت سه تا از بهترین توصیه های من برای خلق یک شام گاه واقعاً پر احساس با همسرتان را می خوانید . هر سه این درسها را با یکدیگر تمرین کنید تا روحی تازه در کالبد زندگی ص.ک.سی تان دمیده شود.

تمرین 1: مالش پشت

به شوهر عزیزتان قول بدهید که در این هفته یک شب برایش این کار را انجام می دهید . این تکنیک را می توانید با حرکات ساده ای انجام دهید، مثلاً لغزاندن دستتان روی پوست، فشردن شانه ها (برای رفع خستگی ) و قلقلک دادن ملایم . روش خوب دیگر این است که بازی دوران بچگی خود را تکرار کنید که در آن عباراتی را با انگشتتان روی پشت او می نویسید، مثل ”دوستت دارم “، و از او بخواهید که بگوید چه نوشته اید . و بالاخره، مطمئن شوید که به ملایمت و مهربانی همسرتان را نوازش کرده اید؛ قبل از اینکه به تختخواب بروید، صورتش را نوازش کنید، در حالیکه با هم تلویزیون تماشا می کنید، بازویش را مالش دهید . چنین نوازشهائی، روشی عالی است که به شوهرتان بفهمانید که چقدر به وی علاقمند هستید . همچنین تفکر او را نسبت به دستان شما و آنچه که می توانید با آنها انجام دهید، عوض خواهد کرد.

تمرین 2: ماساژ احساسی

این هفته می توانید شبی بیاد ماندنی را بهمراه شوهرتان با تماس غیر جنسی بگذرانید . در حقیقت، بعضی وقتها ص.ک.سی نبودن، آنقدر امیال اروتیکی ایجاد می کند که بعداً وقتی برای ص.ک.س آماده شدید، می تواند آتش آنرا شعله ور کند .

از این تکنیک استفاده کنید : ابتدا یک جو آرامش بخش ایجاد کنید، استفاده از شمع در اطراف اتاق، یک موزیک ملایم و کمی خوشبو کنندۀ هوا، می تواند تأثیر فوق ا لعاده ای داشته باشد . همچنین می توانید روغن ماساژ با عطر وانیل یا اسطو خودوس بخرید. البته اهمیتی چندانی ندارد که چه چیزهائی را انتخاب می کنید؛ فراموش نکنید که اصل قضیه خود شما هستید.
وقتی که صحنه آرائی فریبندۀ شما کامل شد، از او بخواهید یک دوش بگیرد تا ریلکس شود و سپس روی تخت بخوابد . کف زمین هم خوب است، بطوریکه یک حوله نرم زیرش قرار داشته باشد و چند بالش زیر پاها و سرش قرار داشته باشد . کمی روغن کف دست خود بریزید و با ملایمت به تمام بدنش بمالید . در این حالت احساس می کنید انرژی شما به او نفوذ می کند . کمکش کنید عمیق نفس بکشد و بگذارید نوازش آرامش بخش و عاشقانه شما را ذره ذره تجربه کند.

تمرین 3: ج.ل.ق زدن با دست

اگر چیزی وجود داشته باشد که مردان عاشق آن باشند اما زنها اغلب از آن بی‌دلیل خجالت می‌کشند، همین کار است . دوست دارید که یکبار و برای همیشه یک تکنیک مطمئن در این زمینه را یاد بگیرید؟ راز موفقیت در ج.ل.ق زدن با دست بسیار ساده است : از مردتان بخواهید که به شما نشان دهد چگونه خود ارضائی (یا استمناء ) انجام میدهد؛ سپس عین حرکات او را تقلید کنید . یا اگر یکی از شما راحت نیست که او را در حین استمناء نگاه کنید، از او بخواهید دستهای شما را هدایت کند .
نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که تکنیکهای تحریک کردن برای هر کسی متفاوت است و بعضی از مردها الگو یا روش ص.ک.س شخصی دارند که فقط مختص خودشان است . برای مثال، یک مرد ممکن است از حرکت بالا و پایین رفتن دست که بصورت حلقه ای دور آلتش باشد لذت ببرد .
اما مرد دیگری ممکن است حرکت لغزشی را که با دستی خمیده صورت می گیرد ترجیح دهد . البته، آن کاری که او برای خودش انجام میدهد ممکن است دقیقاً همان چیزی نباشد که او می‌خواهد شما برایش انجام دهید، بنابراین نترسید که از او بپرسید دقیقاً چه کاری را دوست دارد. در نهایت همه چیز به سلیقه منحصر بفرد او و آنچه که او را به واکنش نسبت به نوازش شما وامیدارد بستگی خواهد داشت .

خیلی رک و پوست کنده بگویم، اغلب مردها این روش تحریک جنسی را بهترین روش می دانند، مگر آنهائی که نسبت به تماس دستان یک زن با آلتشان خیلی وسواسی یا ترسو باشند . اما این حرکت برای زنها نیز دارای مزایائی است، به سه دلیل : اول اینکه نسبت به دیگر تکنیکهای مرسوم که بکار می برید انرژی کمتری از شما می گیرد . همچنین بر خلاف آنچه که ممکن است فکر کنید، تحریک دستی یک شریک مرد و اینکه او فقط ”دریافت کننده“ باشد، عنان اختیار را کاملاً در دست زن قرار می دهد و مرد می تواند ریلکس باشد . این حرکتی است که تمام مسئولیت آن بعهده شماست . و زنهای زیادی واقعاً از انجام چنین کاری تحریک می شوند، که دلیل خوبی برای انجام دادن آن نیز محسوب می گردد.
آخرین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که، مانند تمامی دیگر فعالیتهای جنسی، تمرین کردن می تواند به شما کمک شایانی بکند . بنابراین اگر خیلی خجالت می کشید که این عمل را روی یک مدل زنده انجام دهید (و قطعاً شما در این احساس تنها نیستید )، می توانید روی خیار یا موز این کار را انجام دهید . بزودی مهارت شما زیاد می شود، و باور کنید یا نه، ناگهان به هدیه ای تبدیل خواهد شد که دوست دارید به شریکتان اهداء کنید . فقط یادتان باشد، کلید موفقیت ص.ک.س دستی این است که از شوهرتان بپرسید چه کاری را دوست دارد، همان کار را بکنید و منتظر نتایج رضایت بخش آن باشید.

مرحله سوم: نکات ارضای زبانی

در اولین مراحل از این کارگاه آموزشی، ما از مرحله تحریک احساسی به مرحله ارضای دستی  رفتیم . اما اگر چیزی وجود داشته باشد که مردها مصرانه خواهان آن باشند، آن چیزی جز تحریک زبانی نیست. و امروز شما سه تکنیک ساده یاد می گیرید که لذت را برای همسرتان به ارمغان خواهد آورد و اعتماد بنفس شما را در تختخواب بالا خواهد برد.

دهان به دهان

لذت زبانی به دو روش کاملاً متمایز ایجاد می گردد : بدیهی است که اولین آن ”بوسیدن“ است.
ای کاش مدرسه ای غیر از این مدارس ما وجود داشت که به زنان و مردان یاد می داد چگونه خوب یکدیگر را ببوسند، زیرا این عمل شروع فرآیند ص.ک.س است . بوسیدن سبب نزدیکی بیشتر زوج شده، و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس ها را امکان پذیر می سازد، ارتباطی کاملاً طبیعی که برای معاشقه ضروری است.
اگر چه، مراجعین خانم من همیشه گزارش می کنند که بوسیدن چیزی است که در معاشقه آنها گم شده است . بهتر است شما این کار را شروع کنید تا آتش احساس او و خودتان را شعله ور سازید .
اگر شوهرتان از بوسیدن صمیمی طفره می رود، این شاید دال بر آن باشد که او نسبت به نزدیک شدن به شما مردد است یا اینکه به اندازه کافی صمیمیت بین خودش و شما احساس نمی کند . به او اطمینان دهید که شما می توانید آنچه که در بوسیدن دوست دارید یا دوست ندارید را با هم مطرح کنید، مخصوصاً اگر تمریناتی برای انجام دادن دارید یا فیلمی در اختیار دارید که تم اشای آن شما را راهنمائی می کند . برای مثال، میتوانید اطراف دهان شوهرتان را لیس بزنید یا زبانتان را داخل دهانش کنید تا با زبان او تماس پیدا کند. هر دوی این حرکات می تواند شدیداً تحریک کننده باشد.ص.ک.س زبانی به سادگی انجام می گیرد.

دومین روش انجام ارضای زبان ی برای همسرتان نیز کاملاً روشن است اما اغلب ساده نیست :

ص.ک.س زبانی

. خیلی از زنها حتی از عبارت ص.ک.س زبانی وحشت دارند. چرا؟ مراجعین من اغلب به من می‌گویند که می ترسند در هنگام انجام این عمل احساس خفگی به آنها دست دهد، یا می ترسند که اشتباه آنرا انجام دهند یا اینکه نمی دانند او واقعاً از کاری که می کنند خوشش می آید یا نه . بنابراین یکی از متداول ترین سؤالها در این زمینه این است که ”آیا حتماً باید آنرا داخل دهانم بکنم؟“ . حتی اگر شما از دست این نگرانی ها خلاص نشوید، می توانید از امروز در ص.ک.س زبانی با مهارت کامل عمل کنید. چگونه؟

با تکنیکهائی مثل این: به کارهای تمرینی بپردازید همانند درس قبلی در مورد کارهائی که با دستتان انجام می دهید، راز ص.ک.س زبانی هم این است که به سادگی از شوهرتان بپرسید که چه چیزی را دوست دارد . اگر با انجام ص.ک.س زبانی برای همسرتان احساس راحتی نمی کنید، وقت آن است که از او بپرسید چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد . اگر بیرون از اتاق خواب احساس راحتی بیشتری می کنید این گفتگو را در خارج از آن ترتیب دهید . وقتی که یک سری ایده در این زمینه بدست آوردید، این تمرین را انجام دهید:

***یک موز تر و تازه (که خیلی رسیده نباشد ) بردارید و پوستش را بکنید . جائی برای نشستن پیدا کنید که بتوانید در آنجا تنها و ریلکس باشید و مهارتهای زبانی خود را روی این میوه تمرین کنید .
وقتی با تمرین خصوصی، جرأت و اعتماد بنفس لازم را بدست آوردید، ممکن است بخواهید این تمرینات را در حضور همسرتان هم انجام دهید و از او کمک بگیرید . او را تشویق کنید که به شما بگوید دوست دارد اینکار را سریعتر، آرامتر، یا در کدام قسمت انجام دهید . با استفاده از یک شیء تمرینی، ترس شما از انجام واقعی این عمل از بین خواهد رفت و اعتماد بنفس لازم برای ارضای شوهرتان را از این طریق بدست خواهید آورد که منجر به ارضاء و موفقیت هر دوی شما در ص.ک.س خواهد شد.

مشکل بد مزه بودن

اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برایتان خوشآیند نیست، چرا در ابتدا از تمیز بودن وی اطمینان حاصل نمی کنید؟ می توانید با هم به حمام بروید و یا یک دوش با هم بگیرید که هم خیلی رمانتیک است و هم شما را از تمیز بودن آلت وی مطمئن می‌ کند . بعد اگر واقعاً می خواهید آنچه در دهانتان می برید خوشمزه باشد، او را به پشت بخوابانید و از روغنهای ص.ک.سی قابل خوردن، شربتهای شیرین و یا خامۀ زده شده روی قسمتهائی که با دهانتان در تماس است استفاده کنید . استفاده از هر یک از این موارد، روشی عالی برای مزه دار کردن معاشقه و رسیدن به نتایج خوشمزه تر می باشد.

تکنیکهای خود را تغییر دهید

وقتی که با انجام ص.ک.س زبانی راحت شدید، ممکن است بخواهید که روشهای جدید و مهیجی را بکار بگیرید تا واقعاً به همسرتان لذت بدهید. ص.ک.سولوژیست امریکایی خانم ”لو پگت“ در کتابش تحت عنوان روشهای مختلف زیادی را برای ارضای زبانی یک مرد توضیح داده است.(این کتاب در ایران ترجمه نشده است) برخی از این روشها که مورد علاقه من نیز هست عبارتند از : ”هام کردن “ که شما صدای ”هام“ در آورده و در حالیکه مک می زنید ایجاد لرزش نیز می کنید. ”چای کیسه‌ای‌“ که شما در آن برای تحریک بیشتر، بیضه ها را مک می زنید؛ و تحریک همراه با لرزش قسمت پائینی زیر سر آلت، که مکیدن سریع و مکرر آن خیلی خوب جواب می دهد. باور کنید!

تکالیف داغ داغ برای امشب

برای تست مهارتهای جدیدی که آموخته اید آماده هستید؟ با استفاده از تکنیکهائی که ذکر آن رفت، شریک جنسی‌تان را شگفت زده کنید . و همینطور که این تکنیکها را بکار می برید حواستان باشد که کدامیک از آنها بهتر جواب می دهد . دیدن پیشرفتتان بعنوان یک عاشق، به شما کمک می کند تا ص.ک.سی تر باشید، ا حترام جنسی شما افزایش یابد و حتی تمایلات ص.ک.سی خودتان نیز آشکار گردد .
از چاشنی شکلاتی تا تکنیکهای لیسیدن، انتخاب با شماست، اما یک چیز را به خاطر داشته باشید :
او بهر حال قطعاً عاشق این کارهای شما خواهد شد!

مرحله چهارم: وقتی که او نمی تواند درست عمل کند، چکار باید کرد

برای مرحله پایانی آماده هستید؟ تا اینجه سه اصل مهم را در لذت دادن به همسرتان با هم مرور کردیم : تحریک کردن او، ارضای او با دستانتان و استفاده از فوت و فنهای ص.ک.س زبانی . این درس در مورد اصلی ترین رویداد است: یعنی  ص.ک.س.
قابل درک است که برخی از مردان در این قسمت شدیداً مشکل دارند، که یا انزال زودرس می‌باشد یا عدم نعوظ آلت . این سه تکنیک، بهترین روشهای شما برای بازگشت به ص.ک.س است وقتی که داخل اتاق خواب همه چیز در حال خراب شدن است.
آیا این برای همه مردها اتفاق می افتد؟
بر طبق آمار، از هر 10 مرد، ۷ نفر از مشکلات جنسی رنج می برد . برخی از متداول‌ترین معضلات جنسی مردان (که من آنها را از کار افتادگی جنسی می نامم ) انزال سریع یا زودرس، عدم نعوظ آلت یا عدم توانائی در راست کردن، و کاهش میل جنسی می باشد . اگر همسرتان در گروه سوم جای دارد، به مرحله 1 باز گردید تا برای تقویت شهوت جنسی او راهی پیدا کنید. بقیه شما به خواندن ادامه مقاله ادامه دهید.

بیانتان را تغییر دهید

سؤالی که به کرات از مردان دریافت می کنم این است که چگونه کنترلشان را در حین عملیات جنسی با همسرشان بهبود بخشند . در مشاوره با مردانی که با  مشکل ”انزال زودرس “ دست به گریبان هستند، من عموماً متوجه این موضوع شدم که اگر آنها یاد بگیرند که چگونه در مورد از کار افتادگی های جنسی شان مانند یک امر قابل کنترل و موقتی صحبت کنند، می توانند یاد بگیرند که چگونه بر آن غلبه کنند .
برای مثال، وقتی که یک مرد 40 ساله می گوید که ”انزال زودرس “ دارد من پاسخ می دهم، ”زودرس برای چی یا کی؟ منظورتان این است که برای خانمتان خیلی سریع تخلیه می شوید، یا اینکه دوست دارید بتوانید بیشتر طولش بدهید؟ “ نیاز به گفتن نیست که موقع صحبت کردن درباره چنین موضوعی با شوهرتان، خیلی مهم است که از بیانی استفاده کنید که به او قدرت می دهد.

انزال سریع

تمرینی وجود دارد که بایستی به تمام کسانی که از مشکل متداو ل به ارگاسم رسیدن شوهر در حالیکه آنها تازه گرم شده اند رنج می برند، کمک کند . گام اول این است که اطمینان حاصل کنید به اندازه کافی در ناحیه کلیتوریس (چوچوله) تحریک و لمس شده باشید . خوشبختانه بدین ترتیب شما به یک حالت ارگاسمی خواهید رسید قبل از اینکه او ارگاسم شوید . می دانم که ممکن است کمی عجیب باشد، اما چون برای زنها رسیدن به چندین ارگاسم امکانپذیر است، من همیشه به مراجعینم می گویم که اگر شما به اولین ارگاسم دستی یا زبانی خود برسید، این امر مشکل بالقوه همسرتان را در اینکه نمی تواند شما را در دخول آلت به ارگاسم برساند، به حداقل خواهد رساند.

مرحله دوم وقتی شروع می شود که او احساسی مانند آن دارد که میخواهد بیاید و هنوز هیچ یک از شما آمادگی خاتمه معاشقه را ندارید . اگر این اتفاق افتاد، از او بخواهید دیگر داخل واژن شما هیچ حرکتی نکند . سپس با دست یا یکی دو انگشت خود حلقه ای دور آلتش در قسمت انتهائی پایۀ آن تشکیل دهید و برای ده ثانیه آنرا نگهدارید . وقتی آبها از آسیاب افتاد، می توانید به آمیزش خود ادامه دهید . این کار در اکثر موارد از انزال سریع او جلوگیری می کند، اما گاهی لازم است که یک مرد این کار را تمرین کند تا نتیجه بگیرد.

دومین مشکل راست نشدن آلت و از کار افتادگی متداول و عدم نعوظ آلت و راههای مقابله با آن می باشد . قرصهای (Erectile Dysfunction, ED)  ویاگرا که برای جلوگیری از راست نشدن تجویز می شود، روش بسیار خوبی است، اگر شما و همسرتان با مطرح کردن مشکلتان با پزشک (معمولاً اورولوژیست ) و خرید قرصهای اغلب گران قیمت ویاگرا مشکلی نداشته باشید . این روش جواب می دهد ! بر خلاف بحثی که بر سر سلامت استفاده از این قرصها در جریان است، اگر شما از نیتروگلیسیرین استفاده نمی کنید یا پزشک شما را از مصرف ویاگرا منع نکرده باشد، روش بسیار خوبی برای درمان عدم نعوظ آلت می باشد . این قرصها داروی تقویت قوای جنسی نیستند، با این وجود، همسرتان حتماً باید با اورولوژیست خود در مورد بقاعده بودن یا نبودن سطوح فیزیولوژیکی بدنش مشورت کند . حتی برخی داروها می تواند بر راست شدن آلت تأثیر منفی بگذارد.

راست نگهداشتن آلت

اگر شما و همسرتان با راست نگهداشتن آلت مشکل دارید، می توانید از تکنیک فشار دادن در قسمت انتهائی پایه آلت استفاده کنید (مانند روشی که برای جلوگیری از انزال سریع در بالا تشریح شد). با استفاده از این روش جریان خون در جائی که می خواهید یعنی آلت حفظ خواهد شد. کار دیگری که می توانید بکنید این است که یک حلقه دور پایه آلت شق شدۀ وی قرار دهید. این حلقه باید دارای چفت یا گره ای باشد تا بتوان آنرا براحتی در محل خود قرار داد و یا آزاد کرد . وقتی هر دوی شما آمادۀ به ارگاسم رسیدن وی هستید، چفت حلقه را آ زاد یا گره آنرا باز کنید .

روشهای دیگری نیز وجود دارد که می تواند مؤثر واقع شود، اما نیاز به تجویز پزشک دارد، مانند : داروهای تزریقی که خودتان آنرا به آلت شل تزریق می کنید تا سفت شود، یا استفاده از پمپهای مخصوص آلت. مکمل های طبیعی نیز می تواند در افزایش قدرت نعوظ مؤثر واقع شود دو نمونه از آنها هستند که من مورد تحقیق قرار داده ام و تأییدشان می کنم.
در نهایت نگرش مثبت ذهنی نیز به بهبود این قضیه کمک می کند . اگر هر دوی شما به هنگام ص.ک.س راحت و بدون استرس باشید، ممکن است متوجه شوید که صرفاً لذت بردن از احساسات لذت بخش – شامل بوسیدن، نوازش و شکلهای دیگر معاشقه – و تمرکز روی لحظاتی که با هم دارید، شاید همان درمانی باشد که به آن نیاز داشتید.
یک تمرین داغ برای دو نفر در اینجا تمرین ساده ای وجود دارد که عشق شما را عمیق و سرزنده نگه خواهد داشت و مهارتهائی را که آموختید نهادینه خواهد کرد . این تمرین را بصورت هفتگی انجام دهید؛ ترجیحاً برای ایرانیها در شبها، زمانی که از تمام تنش ها و فشار ها راحت هستید (مثل آخر شبهای ۵شنبه یا بعد از صرف یک شام دلپذیر با موسیقی متن – پس از اینکه بچه ها خوابیدند یا در شبی که خانه فقط به شما اختصاص دارد).
در یک چنین لحظاتی، ”حرارت“ روابط ص.ک.سی خود را یاد آوری کنید . مثلاً از همسرتان بپرسید، ” خوب، در مورد رابطه ای که اخیراً در اتاق خواب با هم داشتیم چه احساسی داری؟ “

یادتان باشد : الان وقت انتقاد کردن نیست . اگر رابطۀ گرمی داشتید، پس بخاطرش از او تشکر کنید . اگر ولرم بود، در مورد روشهائی صحبت کنید که گرمترش کند . و اگر رابطۀ سردی داشتید، روشهای خاصی را برای بهبود این وضعیت اتخاذ کنید یا به یک مشاور حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید . هر چیزی از انتخاب یک کتاب جدید گرفته تا ثبت در دفتر یادداشت روزانه، می تواند کمک مؤثری باشد، مخصوصاً اگر شما چیزهائی که هر ماه در دفتر خود می نویسید را مرور کنید و پیشرفت خود را تحت نظر قرار دهید . همچنین می توانید اهداف خاصی را در ص.ک.س بصورت سالانه و یا حتی ماهانه برای خود در نظر بگیرید؛ این کار باعث خواهد شد وضعیت مورد نظر خود را تعیین کنید و ببینید آیا به آن دست پیدا کرده اید یا نه. چه چیزی بهتر از این می تواند باشد؟

Advertisements

29 Responses to راهنمای ص.ک.س برای خانم ها

 1. خشایار says:

  سلام گفتم توی وبلاگ جدیدم عرض تبریک خسته نباشید خدا قوت

 2. رهگذر says:

  من قبلا این مطالب رو خونده بودم چه خوب ک باز یادآوری شد
  ممنون آرش خان

  راستی این سارا کجاست؟

 3. محمد0 says:

  دوستی که را جع به پا نته آ گفتی .
  ممنون که کمک کردی .
  دوست من ایشون سوالشونو چند تا پست قبل تر پرسده بودن و من بارشون خیلی مفصل تر از اینبار واسشون نوشتم . همون بار اول تذکر شما رو دادم . من هم گفتم که آیا مطمئن هستید سرایط ازدوپاج موقتو داشتید ؟ در جراین باشید بعضی از مراجع برای دختر بالغ و رشیده این اجازه رو دادن ولی شرایط تعیین کردن . من نمیدونم ایشون مقلد کی هستن ولی حرفاشون نشون میداد در مورد شرعیات ازدواج موقت بی اطلاع نیستن و من گفتم حتما بر اساس فتاوای مرجع تقلیدشون دیدن شرایطشو دارن و اینکارو کردن .
  البته ازت ممنون که تذکر دادی . ولی من همون بار اول موضوع شرعیشو گوشزد کردم .

 4. محمد0 says:

  خواهرم سیما نمیدونم چی شده
  ولی گفتم اگه لازم میدونی ای دیتو واسه آرش جان بذار تا با هم صحبت کنیم اگه فکر میکنی میتونه مفید باشه .
  خبر با تو .

 5. علي says:

  سلام به همه.
  از نظر من كارهاي خيلي جالب و خوبي بود.
  يادم باشه وقتي ازدواج كردم براي تنوع از اين كارها بكنم.
  ممنون از مطلبي كه گذاشتيد اقا ارش.

 6. daniel says:

  همه به اندازه ی شما این قدر بیکار نیستن

 7. habib says:

  سلام،خونه جدید مبارک.ممنون از مطالب خوبتون.ولی خب باید بگم کو گوش شنوای این خانمها؟

  • نيلوفر says:

   خانمها گوش شنوا دارند. باید طرف مقابل رو کاملا دوست داشته باشند و ……….. چرا همیشه دیگری رو مقصر می دونید؟ شاید مشکل در خودتونه…. اینجور فکر نمی کنید؟

 8. پانینا says:

  سلام خسته نباشید وب لاگ نو مبارک !!!!!!
  ممنون از این همه مطالب جالب و خوب
  موفق باشید و سربلند

 9. پانینا says:

  راستی من از نیو جون یه سوال دارم
  من بعد از اتمام دوره پریودم که چند ماهیه از 7 روز به 9 یا 10 روز تغیر کرده تا روز 12 یا 13 هم همچنان لک می بینم درد یا عارضه دیگه ای ندیدم من ازدواج نکردم می تونید راهنماییم کنید؟

  ——————————————————-
  پاسخ شما: دوست گلم می شه خواهش کنم به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز دارو تنظیماتتون به شکل قبل برگرده.

 10. niloofar says:

  سلام
  خیلی خوب بود.مرسی ارش جان

 11. خودمم دیگه says:

  سلااااااام
  ای ول دمتون گرم، واقعا عااااااااالی بود
  از وقتیکه اومدین خونه ی جدید، استارت خیلی خوبی داشتین
  جدا مقاله هاتون یکی بهتر از دیگریه و هر روز بهتر و پربارتر میشه
  امیدوارم که تا آخرش همین طور پر انرژی باشین و همچنان با مقاله های خوب و مفید مارو سورپرایز کنید

  راستی آرش جان یه خواهش، میشه پوزیشنها رو اینجوری توی صفحه ی اصلی نزاری
  یعنی مثل ِ سابق کلیک کنیم بعد عکسها رو ببینیم ولی نیازی به رمز نباشه
  آخه اینجوری یکم امنیت نداره، مثلا در حال خوندن ِ مطالب جدید یکی سر برسه بیاد بالاسرمون و اون عکسها رو ببینه
  خب درست نیست…. راحت نیستم اینجوری. البته هر جور شما صلاح میدونید
  مرسی از همتون

 12. خودمم دیگه says:

  سلام آقا محمد
  اونی که راجبه پانته آ خانوم نظر داد من بودم
  میدونم و مطلع هستم که چند وقت پیش نظر گذاشتن
  همون موقع خوندم جریانشونو ولی یادم نبود چیا براش نوشته بودین
  من به شما اعتماد دارم و میدونم کارتون درسته
  واقعیتش طرز ِ فکر من خیلی شبیه حرفها و نظرات ِ شماست
  واسه همین گله کردم، معذرت میخوام
  ما رو از راهنمایی ها و نصایحتون بی نصیب نزارید
  ارادتمند شما
  خواهر کوچیکتون
  ل.ل

  • محمد says:

   خواهش میکنم خواهر خوبم
   تذکرتون خیلی خوب بود و ممنونم از تون . همیشه منتظر نظر و تذکرات دقیق شما هستم .
   یه عذر خواهی به شما بدهکارم چون الان که دوباره خوندم دیدم چقدر غلط تایپ کردم
   بخاطر عجله بوده دیگه ببخش به بزرگواری خودت خواهرم .

 13. نازی says:

  سلام
  یه سوال داشتم ولی اول از هر چیز خونه نوتون رو تبریک میگم امیدوارم به خوشی باشه
  میخواستم بدونم که ورزش های انعطافی که پا رو کاملا باز میکنندو همچین ایروبیک انجام دادنش باعث پارگی بکارت نمیشه؟؟؟ آخه من خودم خیلی دوست دارم ولی میترسم با ورزش سنگین بکارتم پاره بشه میشه راهنماییم کنید
  راستی شما پستی برای تناسب اندام نمیذارید؟؟؟

 14. شیم says:

  salam -khaste nabashin- vaghean mamnoon babate tanzime chinesh horoof va khotoot tooye khooneye jadidetoon

 15. بامداد says:

  یکی از بهترین سایتهائی که همیشه میخونم اینجاست ممنونم

 16. نیما says:

  سلام خیلی ممنون از جوابتون
  اگه این چندتا سوال منم جواب بدید دیگه مزاحمتون نمیشم:

  دوست دخترو 3ماه بود که پریود نشده بود و بعد ماه چهارم شد. آیا این میتونه به این معنی باشه که رابطه ی ما که در ماه 3 بود در زمان تخمک گذاری نبوده؟

  م اینکه آیا دستم که به پیشاب خورد ولی خشک شد به به دست اون خورد بعد از 15 دقیقه اگه به آلتش بخوره احتمال بارداری داره؟

  و آیا اصلا پیشاب من اسپرم داشته؟ چون اولین انزالم بود

  یه دنیا ممنون
  —————————————————————
  پاسخ شما: در مورد سوال اول . من متوجه نشدم. چه ربطی به تخمک گذاری داره؟؟؟ هیچ ربطی نداره. دلیلش چیز دیگه ای بوده.
  در مورد سوال دوم باید بگم اسپرم در شرایط بودن در محیط لغزنده و لزج خوش خارج از بدن توی دمای محیط ده دقیقه بیشتر زنده نمی مونه. حالا دیگه اگه خشک هم شده باشه و ………… اصلا امکان نداره.
  امکان اینکه پیشاب اسپرم داشته باشه هست. ربطی به اولین و دومین انزال نداره.

 17. siavash says:

  سلام وعرض خسته نباشی دارم؟

 18. siavash says:

  salam,kobid?

 19. habib says:

  سلام نیلوفر خانم،ممنون که به نظر من توجه کردی و پاسخ دادی. من اصلا نخواستم کسی رو مقصر بدونم.همسرم رو خیلی دوست دارم.اونم همینطور.ولی واقعیت اینه که خانم من توجه کافی به این مسایل نداره و با اکراه راجع به مسایل جنسی و زناشویی برخورد میکنه.من منظورم این بود که چه جوری باید بعضی خانمها رو متقاعد کرد که نیاز جنسی به عنوان یک واقعیت انکار ناپذیر توی زندگی باید باشه.نباید از اون فرار کرد و اون رو عملی زشت و قبیح شمرد.ممنون.
  ——————————————————————–
  پاسخ شما: دوست خوبم . گفتم که . این رفتار ریشه در آمیزه های اخلاقی و رفتاری و مذهبی و سنتی خانواده های ما داره و اگر روی کسی انقدر تاثیر گذاشته به سختی می شه کاریش کرد. باید با صحبت کردن راجع بهش آروم آروم راحتش کنی و سعی کنی بازتر عمل کنه. فقط و فقط خود شما می تونی کمکش کنی. برای مطالب آموزشی ببر. حرف زدن یادت نره.

  • محمد says:

   حبیب عزیزم
   اولا خوشحال میشم وقتی زوجها میان پیام میذارن چون خبر میشیم که دو نفر که عاشق هم هستن تنها نیستن و همو دارن . خدایا شکرت .
   به خانومتون خوندن کتابهایی که توصیه های مذهبی مبنی بر اهمیت روابط جنسی هست بدید بخونه . یا باهم بخونید . باهاشون صحبت کنید و علت این برخوردو ریشه یابی کنید و مطرح کنید با کمک هم و خواننده ها راه حل مناسبو پیدا میکنیم .
   یکی یا دو جلد از مجموعه اولین دانشگاه آخرین پیامبر ( پایان نامه 28 جلدی شهید دکتر پاک نژاد )
   مربوط به روابط زناشویی هست که از نظر مذهبی هم موراد خوبی گوشزد شده . احادیث تاکیدی در این رابطه هم زیاد هستن یه جستجو کنید کلی پیدا میکنید .

 20. tara says:

  مرسی و خیلی مرسی . از این همه اطلاعات خوب و مفید . من از اینکه با این سایت اشنا شدم خیلی خوشحالم . استفاده از صحبتهای شما کمک زیادی در زندگی به من کرد

 21. رونیک says:

  سلام تبریک بایت خونه جدید و عرض خسته نباشید به خاط مطالب عالی …
  واقعا ممنون
  پایدار باشید

 22. عروس جديد says:

  سلام.از مطالب عاليتون ممنون.
  من و همسرم 4هفتست كه عقد كرديم.تو اين مدت هم با هم خيلي سكي داشتيم.يعني 4-5روز از هفته رو تقريبا.بغير از زمان پريوديم.البته اون التشو دخول نداده ولي ما هميشه ميترسيم چون التش تا نزديكاي واژن من ميره.و من خيلي ميترسم كه نكنه پردم پاره شده باشه و اون هم از اين مورد ميترسه كه نكنه يه وقت من باردار بشم اخه فعلا نميخوايم بريم خونه خودمون و فعلا ميخوايم تو عقد باشيم.بخاطر همين من ازش خواستم كه فعلا دخولو به تعويق بندازه.ولي اون ميگه من طاقت ندارم.و من هم همينطور.ولي هردومون از بارداري ميترسيم.راستي من يكي دو روز بعد از پريوديم هم لكه هاي خون تيره ديدم.اينم بگم من براي اينكه مطمئن بشم باردار نشم دوبار روش اورژانسي رو بكار بردم و قرص ال دي خوردم.بنظرتون پردم پاره شده و اينكه عدم دخول الت همسرم امكان داره كه باعث پاره شدن پرده من و همچنين باردار شدنم بشه؟
  ممنون ميشم كمكم كنين.و جواب سوالمو بدين.يا حق

 23. عروس جديد says:

  ببخشيد يسري مطالب يادم رفت.اينكه همسرم از كاندوم استفاده ميكنه.ايا استفاده بيش از حد از كاندوم براي من و همسرم ضرر داره.و اينكه من دوست دارم موقع رابطه جنسي همسرمو تحريك كنم ولي اون ميگه من خودم خودبخود تحريك ميشم ولي من دوست دارم اونو تحريك كنم و وقتي مثلا سينه هاشو ميمالم ميگه تاثيري نداره و به تحريك شدن من كمك نميكنه ولي من دوست دارم همونطر كه اون منو تحريك ميكنه من هم اونو تحريك كنم و كاراي اونو در حد كمي هم كه شده انجام بدم.تنها كاري هم كه ميكنم مي بوسمش و التشو مالش ميدم و فشار ميدم.ولي اون ميگه جاهاي ديگه بدنم تاثير نداره.ببخشيد بي پروا حرف زدم.
  يه سوال ديگه؟من توي يه كتاب خوندم كه انهايي كه براي جلوگيري از بارداري خارج از موضع انزال مي كنند ممكن است به تدريج مبتلا به كمبود قواي شهواني و ناتواني گردند.ايا اين حقيقت داره؟چون من و همسرم نميخواين فعلا اون التشو دخول كنه.گرچه هردومون دوست داريم ولي چون تا 1/5سال ديگه حداقل نميخوايم بريم خونه خودمون و ميخوايم تو عقد باشيم نميخوام خداي نكرده من باردار شم و فعلا ميخوايم انزال خارجچ از موضع انجام بديم.ايا اين مشكلي ايجاد ميكنه؟
  در ضمن بخاطر جواب سوال اوليم هم خيلي خيلي ممنون.بازم منتظر راهنماييهاتون هستم.با تشكر
  ——————————————————————————-
  پاسخ شما: خب اگر ایشون نمی خوان شما کاری کنید شما هم بیخیال بشو و لذت ببر.
  نه این حرف که با ریخت منی خارج از آلت شما میل جنسی کم می شه حرف بیخودیه.

 24. unaccessible says:

  با سلام. من چند ساله پیش با دوست پسرم متأسفانه رابطه داشتم.اما انزال کامل صورت نگرفت میرستم بکارتمو از دست داده باشم چون یبار پریود بودم نمیدونم چیکار کنم.خیلی میترسم از اینکه برم دکتر
  ———————————————————–
  پاسخ شما: عزیزم بکارت شما چه ربطی به انزال داره؟؟؟؟ موقع رابطه خون اومد از شما؟ آلتشو داخل واژن شما فرو کرد؟؟؟؟ اگر آره. تا چقدر؟؟؟
  هیچ راهی بجز معاینه ی پزشک برای اطمینان از بکارت شما نیست. یه روز سر راهت برو پیش یک ماما یا متخصص زنان و بگو پردت رو معاینه کنه. هیچ سوالی ازت نمی پرسن. فقط معاینه می کنند. برو و خیال خودتو راحت کن تا توی این برزخ نمونی.

 25. عروس جديد says:

  سلام شرمنده.من الان سوالاتمو اينجا ديدم و ديدم كه هست.شرمنده فكر كردم حذفشون كردين.منتظر راهنمايي شما هستم
  ———————————————————
  پاسخ شما: گلم جواب شما که در پاسخ های قبلی بود. حالا یکی سری چیزای دیگه به همون اضافه کردید و گذاشتید واسه من؟؟؟؟؟؟؟ باشه یکبار دیگه می خونم و جواب می زارم براتون ولی تا آخر ماه صبر کنید .

 26. عروس جديد says:

  شرمنده بازم سوال دارم.اينجا تنها جايي كه من ميتونم سوالامو بپرسم.شوهرم بالاخره التشو داخل كرد و پرده من هم پاره شد و خيلي خيلي درد داشت و تنها سر التشو داخل كرد و چندشب بعد شوهرم دخول كامل كرد و شوهرم موقع دخول از كاندوم استفاده كرد ولي كاندوم چندبار در اومد و ما ترسيديم كه شايد ابش رو من ريخته باشه براي همين من حدود 1/5روز بعد روش اورژانسي جلوگيري از بارداري رو انجام دادم و قرص ال دي 4تا رو يجا خوردم و 4تا 12ساعت بعد.ولي بعد مصرف 4تا اول حالت تهوع و سرگيجه داشتم كه چندساعت بعد دل پيچه هم اضافه شد و بعد مصرف 4تاقرص بعد دل پيچه هم و اسهال هم اضافه شد.شرمنده رك گفتم.ميترسم نكنه اتفاقي افتاده باشه و من باردار شده باشم.يعني قرص خوردن من ميتونه باعث عدم بارداريم بشه.چون تو كتابي خوندم تا 72ساعت اين قرصا تاثير دارن و نميذارن باردار شيم.از طرف ديگه ميترسم باردار شده باشم و اين قرصا باعث شده باشه كه نقصي تو بچه بوجود اومده باشه.چون يكي از اقواممون تو دوران بارداريش نميدونسته بارداره و قرصاي ال دي خورده بچش ناقص به دنيا اومده يعني امكان داره من باردار شده باشم و اين مشكل برام پيش اومده باشه؟
  يه سوال ديگه.من از موقعي كه ازدواج كردم ترشح دارم و اين ترشحات زرد و كرم رنگن كه با بوي بدي همراهن.يعني بنظرتون امكان عفونت وجود داره؟و اينكه چيكار كنم؟خجالت ميكشم برم دكتر.
  ممنون جواب سوالاتمو بدين.منتظر راهنماييهاتون هستم.يه دنيا ممنون.بدرود
  ————————————————————————————–
  پاسخ شما: جواب شما رو دادم فقط راجع به قسمت آخرش راجع به ترشحات باید بگم :
  شما بهداشت رو خوب رعایت نمی کنی. لباس زیر نخی بپوش. زود به زود عوضش کن. دوش واژینال بگیر. یعنی توی آفتابه ی آب یک قاشق بتادین بریز و خودتو باهاش بشور و یا توش سرکه بریز و خودتو بشور. موهای اون منطقه رو کوتاه نگه دار. خوب می شی ان شالله

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: